skoro zataženo Praha · 15°
20. 09. · Oleg Změnit

reklama

„V životě se rád dělím,“ říká společník vyhlášené cukrárny Saint Tropez Lukáš Otys

V roce 2004 nastoupil Lukáš Otys do týmu lokálních obchodníků Regie Radio Music (RRM).  V současnosti je z něj jeden z „key accountů“ v nástupnické firmě Radiohouse. Pracuje tak ve společnosti, která je spjatá s jeho srdcovým rádiem Frekvence 1. Otys si paralelně s tím splnil i další sen. Stal se totiž společníkem jedné z vyhlášených cukráren Saint Tropez, prostřednictvím které podporuje nadační fond Kolečko. 

Mohlo by vás zajímat

Paralelně se svou prací v Radiohouse se Lukáš stal společníkem ve vyhlášené cukrárně Saint Tropez. „I tohle je jeden z mých splněných snů. Nezastírám, že rád a dobře jím, a podnikání v gastronomii je pro mě svým způsobem i posláním. Asi to zní neobratně, ale já se zkrátka v životě rád dělím, i když v daném případě třeba jen o jakýsi smyslový vjem,“ komentuje Lukáš Otys svou investici.

Jelikož se Lukáš rád dělí, tak jeho cukrárna začala rovněž podporovat nadační fond Kolečko. „Nechci předstírat falešnou skromnost, ale ty děti potřebují námi věnované prostředky více než my sami. Další komentáře netřeba.“ uzavírá Lukáš „benefiční“ téma.

V poslední době přibyl mezi Lukášovy aktivity i intenzivní zájem o „věci veřejné“. Jakési vnitřní odhodlání v Lukášovi rostlo právě v souvislosti s jeho podnikáním. „Je naprosto žádoucí i logické, aby bylo podnikání jasně legislativně definováno, ale to, co se děje u nás, mi připomíná něco mezi Kocourkovem a Absurdistánem,“ sdělil Otys

Podle jeho slov to jednoduše řečeno znamená, že dvě třetiny své kapacity v současnosti podnikatelé investují do úřednických záležitostí. Na samotný byznys jim už ovšem zbývá pouze třetina jejich potenciálu. 

Komerční sdělení

„V životě se rád dělím,“ říká společník vyhlášené cukrárny Saint Tropez Lukáš Otys Foto: Lukáš Otys

reklama

Další články

1. USA si stojí za svým, volný obchod si nepřejí

Společnost ·

Odsoudit protekcionismus a přihlásit se k volnému obchodu se ministrům financí a šéfům centrálních bank skupiny ekonomicky nejvyspělejších států G7 na dvoudenní schůzc…